Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kopytnik

Kopytnik, lubelskie

  • 170 000 zł
  • 60 m²
  • 2 833,33 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Zalewsk...

Skontaktuj się

Dom Kopytnik

Kopytnik, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

170 000 zł

60 m²

2 833,33 zł/m²

Dom Kopytnik

Zaktualizowane: 15 maja 2026

170 000 zł 60 m² 2 833,33 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
12 218 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

12 218 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 170 000 zł (2 833,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 60 m², 3 pokoje
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
  • Działka: 12 218 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: BON Zalewscy, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 57/4133/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym z obiektami pomocniczymi w postaci budynku gospodarczym położoną na działce o pow. 1,2218 ha w miejscowości Kopytnik, gm. Łomazy.

Powierzchnia gruntów pod zabudową siedliska wynosi 0,1210 ha, a pozostałe to grunty orne. (...)

Agent

Wojciech Zalewski

789 236...

789 236 181

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Zalewski

789 236...

789 236 181

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości