Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Kopytnik - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Biała Podlaska

Biała Podlaska(Kopytnik + 24 km)

595 000 zł117 m² 5 085,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowa niższa cena Proponujemy Państwu lokal użytkowy w Białej Podlaskiej przy ul. Al. 1000-lecia nr 28a o pow. 117 m 2. Lokal w dobrym stanie technicznym, gotowy do dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kopytnik + 24 km)

1 375 000 zł275 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe / mieszkalne w centrum Białej Podlaskiej możliwość wyodrębnienia Opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Dębowa Kłoda

Dębowa Kłoda(Kopytnik + 34 km)

3 190 000 zł460 m² 6 934,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu obiekt handlowy wynajmowany ogólnopolskiej sieci spożywczej Stokrotka. Obiekt znajduje się w miejscowości Dębowa Kłoda.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Wohyń(Kopytnik + 33 km)

750 000 zł960 m² 677,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem Wohyń, gm. Radzyń Podlaski, woj. lubelskie Lokalizacja: wohyń, działka nr 866/2, obręb 0014 Powierzchnia działki: 5 600.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł2 376 m² 2 441,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość produkcyjno- magazynowa położona w miejscowości Ruda Huta , województwo lubelskie, powiat chełmski. W skład nieruchomości posadowionej na ogrodzonej, posiadającej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Łosice,mazowieckie

240 000 zł58,43 m² 4 107,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość usługowa o powierzchni 58,43 m , zlokalizowana w Łosicach, przy ulicy Siedleckiej. Cena tej atrakcyjnej oferty to 250 000 pln, co daje około 4 278 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Biała Podlaska(Kopytnik + 24 km)

711 000 zł328 m² 2 167,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej. Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Konstantynów

Konstantynów(Kopytnik + 42 km)

309 000 zł270 m² 1 144,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowo - handlowym, położoną w Konstantynowie przy ulicy 3-go Maja 10. Działka o numerze ewidencyjnym 125, obręb Konstantynów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Janowska

Podmiejskie,Biała Podlaska(Kopytnik + 24 km)

140 000 zł42,65 m² 3 282,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo-usługowy o powierzchni 42,65 m2, położonego w budynku przy ulicy Janowskiej 66a w Białej Podlaskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł87,80 m² 7 050,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala. Szanowny Kliencie, mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Kopytnik

Kopytnik,lubelskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynki po szkole, połączone łącznikiem, 800m2, gmina Łomazy. Działka 1,06ha. Budynki gospodarcze 100m2. Działka ogrodzona, dojazd drogą asfaltową. Media: woda: studnia głębinowa, studnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij